Dopasujemy
OGRODZENIE do Twojego domu

ikona żarówki z pomysłem
Sprawdzone
rozwiązania
ikona z tarczą
Gwarantowana
trwałość
ikona jakości
Certyfikaty
jakości
furtka parkane
czarne logo parkane

PARKANE to specjalistyczny sklep z ogrodzeniami oraz akcesoriami ogrodzeniowymi, takimi jak słupki panelowe. Oferujemy panele ogrodzeniowe w bardzo atrakcyjnej cenie, o różnych wysokościach i wariantach kolorystycznych – dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami, których technologia produkcji zapewnia ogrodzeniom wysoką jakość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia – zarówno mechaniczne, jak i te będące skutkiem czynników atmosferycznych.

Dopasowujemy ogrodzenia dla każdego, kto szuka dla siebie odpowiedniego produktu. Proponujemy atrakcyjny cennik paneli ogrodzeniowych spełniających różnorodne wymagania odbiorców. Nasze rozwiązania to doskonała inwestycja dla osób, które poszukują ogrodzenia o wyjątkowej jakości i efektownym wyglądzie. Ogrodzenia z oferty PARKANE od lat trafiają do Klientów z całej Polski.

Kup ogordzenie Parkane
by chronić swoje skarby!

technologia

Tworząc nasze panele ogrodzeniowe, jako producent dokładamy wszelkich starań, by były wysokiej jakości. Produkowane są one za pomocą automatycznej linii wielopunktowej do zgrzewania paneli ogrodzeniowych. Pręty do ich produkcji dostarczane są w rolkach, które są prostowane i cięte do odpowiedniej długości poza linią produkcyjną.

Przygotowany w ten sposób pręt umieszcza się w zgrzewarce. Tam jest poddawany procesowi zgrzewania. Gotowy panel ogrodzeniowy jest wysuwany ze zgrzewarki. Następnie jest poddawany cynkowaniu ogniowemu chroniącego przed korozją, a potem malowaniu proszkowemu.

Następnie nasze tanie ogrodzenia mogą jechać do Rzeszowa, Szczecina, Wałbrzycha, Wrocławia lub innych polskich miast.

zapytaj o cenę  Parkane Sp. z.o.o
  ul. Wyszogrodzka 118
  09-400 Płock
  Pn-Pt: 8:00 – 16:00
  Sob: 8:00 – 14:00
  damian@parkane.pl
  Sprzedaż hurtowa i detaliczna
  tel: +48 507 605 161
  tel: +48 506 788 728